سئو وب سایت و فروشگاه آنلاین

feature image

این روزها كسب و كار و تكنولوژی به شكلی در هم آميخته شده‌اند كه جدايی آن‌ها از هم امكان‌پذير نيست و تقاضا برای حضور در این فضا و تحول كسب و كار مبتنی بر تكنولوژی با سرعت زيادی در حال رشد است. تحول دیجیتال یا Digital Transformation که گاهی با دیجیتالی شدن هم مورد اشاره قرار می‌گیرد، از اصطلاحات رایج در سال‌های اخیر است.

وب سایت و فروشگاه‌های اینترنتی نمونه‌ای از پلتفرم های تحت وب هستند که از سیستم‌های مدیریت محتوای کاربردی و تکنولوژی‌های برنامه نویسی تحت وب مانند ReactJs و یا سیستم‌ مدیریت محتوا مانند وردپرس که با استفاده از زبان PHP توسعه یافته‌اند و امکان ایجاد وب سایت سفارشی با ماژول‌های اختصاصی را فراهم می‌کنند.

برای ورود کسب و کار به دنیای دیجیتال در اولین اقدام نیاز به تهیه یک وب سایت اینترنتی جزو موارد مهم این تحول است.

feature image

این موضوع که نرم افزار شما چگونه هنگام عملیات‌های متفاوت رفتار می‌کند آغاز راهی برای طراحی تجربه کاربری موفق در کنار یک واسط کاربری زیبا و کاربردی است. وب سایت و فروشگاه‌های اینترنتی نمونه‌ای از پلتفرم های تحت وب هستند که از سیستم‌های مدیریت محتوای کاربردی و تکنولوژی‌های برنامه نویسی تحت وب مانند پایتون، جنگو، ReactJs و یا سیستم‌های مدیریت محتوای متن باز مانند وردپرس که با استفاده از زبان PHP توسعه یافته‌اند و امکان ایجاد وب سایت سفارشی با طراحی گرافیکی و ماژول‌های اختصاص را دارد، پیاده سازی می‌گردند. برای ورود کسب و کار به دنیای دیجیتال در اولین اقدام نیاز به تهیه یک وب سایت و یا فروشگاه اینترنتی جزو موارد مهم این تحول است.

آیا سوالی دارید؟